Andrzejki - 28.11.2019

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. 28 listopada 2019 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się zabawa andrzejkowa, która przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Odbyła się ona w dwóch grupach: uczniowie klas młodszych i starszych. Uczestnicy zabawy mogli dowiedzieć się  jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą. Wróżby przygotowały i prowadziły wróżki - uczennice z klasy VIII: Ala i Ola. Dzieci bawiły się przy znanych utworach muzycznych. W trakcie zabawy zajadały pyszną pizzę. Wszyscy uznali, że zabawa była udana i z utęsknieniem będą czekali na następny andrzejkowy bal.(A.Foryt, I.Helowicz)).

Poprawiony: piątek, 29 listopada 2019 09:38