KSIĄŻNICE 91, 39-300 MIELEC, Tel/Fax: 17 7731160, E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , NIP: 8172191243

I Edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Estrada Skrzatów” – 24.05.2022

Opiekun artystyczny: Bernadeta Borzęcka, Anna Foryt, Dominika Pryga

Poprawiony: środa, 25 maja 2022 16:38

I Edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Estrada Skrzatów” – 24.05.2022

24 maja w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie odbyła się I Edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Estrada Skrzatów 2022”. W konkursie muzycznym z naszego przedszkola wzięły udział dwa 5 - osobowe zespoły. Pierwszy zespół w składzie: Alicja Harla, Aurelia Kicilińska, Aleksandra Konieczny, Sonia Rusin i Maja Rzemieniarz zaśpiewał „Słoneczną wycinankę”, a zespół drugi w składzie: Łucja Babula, Aleksandra Barszcz, Nikola Kapusta, Artur Kowalik i Maja Mikrut zaprezentował wakacyjną piosenkę „Poleczka na lato”. Decyzją JURY zespoły zdobyły wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy utalentowanym artystom i życzymy kolejnych sukcesów. (D. Pryga)