Akcja "Zostań naszym Mikołajem" - 27.11.2019

Podziel się, choć okruszek daj,
dla Ciebie nic, dla kogoś raj.
Bądź tym, który uśmiech daje,
pomóż komuś i sam zostań Najlepszym Mikołajem.

Miło jest dostawać prezenty, ale jeszcze przyjemniej jest je dawać. O tym mogli przekonać się wszyscy, którzy w listopadzie wzięli udział w akcji pomocy dzieciom z Podkarpackiego hospicjum - „Zostań naszym Mikołajem”. Jest ona prowadzona od kilku lat na terenie naszej szkoły w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu „Pomocna dłoń”. W tym roku tak jak i w latach poprzednich zakończyła się pomyślnie. Uczniowie zebrali artykuły spożywcze, słodycze, książki, zabawki, środki chemiczne i kosmetyczne, odzież itp. W dniu 27 listopada 2019 zostały przekazane do hospicjum w Rzeszowie. Koordynatorki akcji p. Anna Foryt i p. Dominika Pryga dziękują wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję pomocy w przygotowaniu prezentów dla Podopiecznych Hospicjum i jego rodzeństwa.

Poprawiony: czwartek, 05 grudnia 2019 20:18