Pomoc zwierzętom ze schroniska - 6.11.2019

W październiku uczniowie naszej szkoły wrażliwi na krzywdę zwierząt już kolejny raz ochoczo przystąpili do akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych psów i kotów z mieleckiego schroniska. W ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu „Pomocna dłoń”. przeprowadzeniem akcji zajęły się uczennice klasy VIII. Zarówno przedszkolaki oraz młodsi i starsi uczniowie przekazali dużą ilość karmy. Została ona  posegregowana, zapakowana i 6 listopada przewieziona do schroniska. Opiekun oraz wolontariusze SKW serdecznie dziękują wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy włączyli się do akcji. Miło było sprawić niespodziankę bezdomnym, opuszczonym zwierzakom. Wszyscy dobroczyńcy, którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt zostali nagrodzeni zeszytami z pieskami i kotkami. Pisemne podziękowanie dla naszej szkoły zostało zamieszczone na stronie internetowej fundacji Animals.(A.Foryt)

Poprawiony: środa, 06 listopada 2019 17:19