Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

W dniu 3 września w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019.Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pani Dyrektor, która powitała grono pedagogiczne, rodziców, uczniów oraz przedszkolaków. Następnie uczniowie w części artystycznej przygotowanej przez p.T.Burdzy przypomnieli czas wakacyjny, zaprezentowali „Słownik terminów szkolnych” i udzielili cennych rad na nowy rok. Swoją obecnością zaszczycił nas wójt Gminy Mielec – p. Józef Piątek, który życzył wszystkim sukcesów i pomyślnej pracy. Po uroczystości inauguracyjnej uczniowie z radością spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i kolegami. Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się m. in. z planem zajęć i podzielili wrażeniami z minionych wakacji. Życzymy wszystkim owocnego roku szkolnego! (J.Ozga)

Poprawiony: piątek, 14 września 2018 06:57