Teatrzyk profilaktyczny „Możesz odkryć siebie" – 8.11.2017

W dniu 8 listopada 2017 r. naszą szkołę po raz kolejny odwiedzili aktorzy z krakowskiego Teatru „Kurtyna”. Tym razem uczniowie z klas III - VII obejrzeli spektakl pt. "Możesz odkryć siebie". Sztuka miała charakter profilaktyczny i dotyczyła zapobiegania zachowań ryzykownych. Prezentowała wiedzę na temat środków uzależniających (alkohol, nikotyna, narkotyki, media, Internet) i cyberprzemocy oraz zagrożeń z nimi związanych. Aktorzy propagowali postawy oparte na odpowiedzialności za dokonywane wybory, rozwijali wrażliwość na potrzeby i trudności innych ludzi. Nasi uczniowie zapoznali się z wzorami właściwych zachowań, np. mówieniem prawdy, sprawiedliwym traktowaniem, rozwijaniem umiejętności krytycznego myślenia. (T. Sienkiel)

Poprawiony: poniedziałek, 13 listopada 2017 20:13