SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pasowanie na przedszkolaka - 24.10.2013

Email Drukuj PDF

Dzień 24 października pozostanie na długo w pamięci dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci przygotowały program artystyczny, w czasie którego: wspaniale zaśpiewały, pięknie zatańczyły i z wielką odwagą recytowały wiersze. Rodzice bardzo wzruszeni i dumni, w pełni zadowoleni ze swoich pociech bili gromkie brawa.  Do tych częstych 
i gorących braw dołączyli się nauczyciele obecni na uroczystości 
i uczniowie z klas I – VI. Następnie nastąpiła wyjątkowa chwila dla 15 dzieci -  wstąpienia do społeczności przedszkolnej. Po zakończeniu ceremonii pasowania dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz prezenty od rodziców. Była również chwila dla fotoreporterów, a pozostały po niej te przepiękne fotografie.
Wszystkim przedszkolakom życzymy samych radosnych chwil wypełnionych zabawą i nauką, sukcesów oraz tego, aby każdy dzień spędzony z kolegami i koleżankami był pełen uśmiechu. (D.Pryga)

 

Poprawiony: środa, 06 listopada 2013 08:04