II Mielecka Gala Wolontariatu - 29.11.2023

29 listopada w Samorządowym Centrum Kultury odbyła się II Mielecka Gala Wolontariatu. Wolontariuszy zaprosił do Domu Kultury w Mielcu poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos wspólnie z Fundacją Prometeo.

Gala Wolontariatu to wielkie święto miłości. Za tę miłość człowieka do drugiego człowieka chcielibyśmy państwu serdecznie podziękować. Za to, że bezinteresownie i dobrowolnie angażujecie się poświęcając swój czas, zdrowie, siły, pieniądze na rzecz drugiego człowieka. Za to bardzo serdecznie wszystkim i każdemu z osobna dziękuję – dziękował poseł Fryderyk Kapinos - organizator wydarzenia.

Mielecka Gala Wolontariatu to święto tych, którzy bezinteresownie podejmują działania na rzecz drugiego człowieka, aby czynić świat lepszym. Jej celem jest promocja wolontariatu w powiecie mieleckim. Nagrodzono kilkadziesiąt osób, w tym „wolontariuszy powiatu mieleckiego”. Po raz kolejny wyróżniono działalność Szkolnego Klubu Wolontariatu „Pomocna dłoń” działającego w naszej szkole.

Pomaganie jest ważne. Dziękuję wszystkim wolontariuszom – uczniom, nauczycielom, rodzicom  za włączanie się w corocznie organizowane przez nasz klub akcje.

Anna Foryt – opiekun SKW

Poprawiony: poniedziałek, 04 grudnia 2023 07:36