Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”

16 listopada 2023 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 12 w Rzeszowie odbył się finał 20. edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”. Laureatami konkursu z ZSP w Książnicach zostali: Gabriel Pogoda z przedszkola, który zdobyły I miejsce oraz uczennica klasy II – Nikola Kapusta, która zajęła II miejsce. Konkurs odbywał się pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Utalentowanym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. (D. Pryga)