SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2012/2013

Email Drukuj PDF

Ten wyjątkowy dzień zapoczątkowała msza św. Po niej na sali gimnastycznej odbyła się oficjalna inauguracja nowego roku szkolnego.  Uczniów, rodziców i nauczycieli powitał dyrektor szkoły. Następnie  wychowawczyni klasy II  podczas krótkiej prezentacji „Witaj szkoło”  przedstawiła zebranym sylwetki wielkich ludzi, którzy dzięki wytrwałej nauce, dzięki swoim pasjom, chęci rozwijania swoich talentów oraz dzięki uporowi i wytrwałości dokonywali rzeczy wielkich i znani są na całym świecie. Prezentację zakończył wiersz pt.: „Każdy może wyrosnąć na wielkiego człowieka” . Po krótkiej części oficjalnej odbyły się spotkania w klasach, gdzie wychowawcy spotkali się ze swoimi wychowankami. (B.Borzęcka)

Poprawiony: czwartek, 25 października 2012 19:28