Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 - 23.06.2023

23 czerwca 2023 r. w naszej szkole  odbyło się  zakończenie roku szkolnego. Był to dzień podsumowania ciężkiej i wytężonej pracy. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Renata Koba, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Następnie oddała głos uczniom, którzy w pięknej części artystycznej pożegnali swoich kolegów i koleżanki z klasy VIII. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor. W swoim przemówieniu pogratulowała absolwentom wyników w nauce, życzyła sukcesów w dalszej edukacji oraz udanego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego. Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie; dyplomy za stuprocentową frekwencję na zajęciach i nagrody za aktywną pracę na rzecz szkoły. Na koniec uroczystości uczniowie klasy VIII złożyli podziękowania pani dyrektor,  wychowawcy, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za wysiłek jaki włożyli w ich wychowanie i nauczanie.  Niektórzy z absolwentów nie kryli wzruszenia i uronili niejedną łezkę.

Wśród uczniów wyróżniających się w nauce w roku szkolnym 2022/2023 znaleźli się:

Klasa I -Łucja Babula, Aleksandra Barszcz, Nikola Kapusta, Aleksandra Konieczny, Artur Kowalik, Maja Mikrut,  Nikola Nycek, Mateusz Polak.

Klasa II - Mateusz Konieczny, Ksawery Ozimek, Alan Pogoda, Tymon Znojek

Klasa III- Kamil Barszcz, Magdalena Hajec, Matylda Krawczyk, Nikola Mazur

Klasa IV -Aleksandra Stachura, Wiktoria Wolak, Franciszek Konieczny, Karol Wałek, Błażej Kudła

Klasa V -Nadia Łojek, Emilia Konieczna, Emilia Harla, Zuzanna Kliś, Jakub Ortyl, Milena Brykała

Klasa VI -Alicja Babula, Kowalik Maciej, Kudła Mateusz, Krawczyk Marcel, Weronika Słomba.

Klasa VII -Kacper Kocoł

Klasa VIII - Oliwia Kudła

Nagrody za 100 – procentową frekwencję Oliwia Kudła – Klasa VIII

Nagroda za aktywną pracę w SU Oliwia Kudła – klasa VIII

Nagroda za aktywną pracę na rzecz wolontariatu Oliwia Kudła – klasa VIII

Nagroda za aktywną pracę w sklepiku szkolnym Emilia Strzępka, Weronika Zuzel, Nikola Kobos

Jak co roku w SOKiS w Chorzelowie 21 czerwca 2023 r. odbyła się uroczysta gala, na której Wójt Gminy Mielec Józef Piątek przyznał nagrody „Wyjątkowy Uczeń 2022/2023”. Wśród nagrodzonych jest także uczennica naszej szkoły Oliwia Kudła z klasy VIII. Serdecznie gratulujemy Oliwii i życzymy sukcesów w dalszej edukacji.

O oprawę artystyczną gali w tym roku zadbali uczniowie naszej szkoły przygotowani przez Joannę i Waldemara Ozgów oraz Dominikę Prygę.

Poprawiony: czwartek, 21 września 2023 15:57