Międzynarodowy Dzień Gofra – 27.03.2023

25 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Gofra. Choć tradycja jedzenia gofrów wywodzi się z Belgii to znane i uwielbiane są na całym świecie. Dzień Gofra to dobra okazja aby przypomnieć sobie za co tak lubimy gofry i z czym nam się kojarzą. W naszej szkole Dzień Gofra obchodziliśmy 27 marca. Z tej okazji trzecioklasiści zorganizowali stoisko, na którym przygotowywali dla całej społeczności szkolnej pyszne gofry do wyboru: z cukrem pudrem, z bitą śmietaną, suche lub z owocami. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły, o czym świadczyły długie kolejki smakoszy gofrów. Cieszymy się, że trafiliśmy w podniebienia i potrzeby naszej szkolnej społeczności.(B.Borzęcka)

Poprawiony: piątek, 31 marca 2023 13:21