Akcja edukacyjna HAZARD Nie daj się wciągnąć! - 24.03.2023

24 marca  uczniowie klas starszych wzięli udział w akcji edukacyjnej  „Hazard? Nie daj się wciągnąć!” realizowanej przez Krajową Administrację Skarbową i objętą  honorowym  patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Celem spotkania było uświadomienie młodzieży niebezpieczeństwa związanego z  hazardem, jego niszczycielskiego wpływu na życie rodzinne, sytuację finansową i zdrowie. Podczas spotkania zwrócono uwagę na ryzyko związane z rozpowszechnianiem gier online z elementami hazardu i typowych gier hazardowych wśród dzieci i młodzieży oraz problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania z gier  - uzależnienie, problemy finansowe, wyizolowanie społeczne. Spotkanie zakończyło się przekazaniem informacji o osobach i instytucjach mogących pomóc w przypadku uzależnienia od hazardu.

Serdeczne podziękowania za zapoznanie z akcją edukacyjną i  przekazanie cennych informacji składamy  pracownikom i funkcjonariuszom Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.(B.Borzęcka)

Poprawiony: wtorek, 28 marca 2023 14:05