Spotkanie z pracownikami PKO BP - 10.02.2023

Serdecznie witamy nowych SKO-wiczów  i do do oszczędzania zachęcamy kolejnych uczniów naszej szkoły :)

10 lutego niespodziewanie naszą szkołę odwiedziły p.Dyrektor Beata Szwedo i p.Joanna Bochenek, które z ramienia PKO BP opiekują się naszą SKO. Celem spotkania było przyjęcie do SKO kolejnych członków. Panie przekazały uczniom dokumenty oraz drobne upominki jakie przygotował dla nowych SKO-wiczów bank. Dzieci poszerzyły swoją wiedzę o bankowości i oszczędzaniu pieniędzy w Szkolnej Kasie Oszczędności, która od lat działa w naszej szkole w ścisłej współpracy z bankiem PKO BP 1oddz.w Mielcu. Szczególnym gościem podczas spotkania była żyrafka (która stanowi logo banku). Spotkanie sprawiło dzieciom dużo radości. Serdecznie dziękujemy Paniom za odwiedzenie naszej szkoły.

Wielkie brawa dla Nikoli, Alana, Wiktorii, Mateusza oraz ich Rodziców za podjęcie trafnej decyzji i przystąpienie do programu SKO.

Życzymy Wam wspaniałej przygody z oszczędzaniem i blogowaniem. Spełniajcie swoje marzenia ;) (A.Foryt-opiekun SKO)

Poprawiony: niedziela, 19 lutego 2023 15:03