Jasełka 2021

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią jest historia narodzenia Pana Jezusa. Przygotowania do Jasełek w naszym przedszkolu trwały wiele dni, uczyliśmy się wierszy, kolęd i pastorałek. Niestety z powodu obowiązujących obostrzeń nie mogliśmy zaprosić rodziców i wystąpić przed społecznością szkolną. Cały występ starszaków został nagrany, a link do nagrania udostępniony rodzicom utalentowanych aktorów. Wierzymy, że film umili świętowanie całym rodzinom naszych przedszkolaków. (D. Pryga)