Spotkanie z pracownikami PKO BP 1 oddz.w Mielcu - 15.12.2021

15 grudnia naszą szkołę odwiedziły pani Beata Szwedo i pani Joanna Bochenek pracujące w PKO Banku Polskim 1 oddz. w Mielcu.  Przekazały miłą informację, iż PKO BP wybrał najbardziej aktywnie działające placówki w roku szkolnym 2020/2021. Wśród nich znalazła się również nasza szkoła, zdobywając nagrodę III stopnia w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności. Brązową odznakę za pracę na rzecz edukacji ekonomicznej i upowszechnianie idei oszczędzania wśród uczniów otrzymała również opiekunka Szkolnej Kasy Oszczędności pani Anna Foryt. Panie nagrodziły również uczniów biorących udział w szkolnym konkursie plastycznym „Jesień z SKO”, który przeprowadzony został pod patronatem PKO BP 1 oddz. w Mielcu. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Na koniec uczniowie złożyli pracownikom PKO BP w Mielcu serdeczne życzenia bożonarodzeniowe, a Panie przekazały dla całej społeczności szkolnej słodycze.

Poprawiony: piątek, 17 grudnia 2021 21:20