Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu – 8.12.2021

Nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękny wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola.

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada uczyły się piosenek i wierszyków dla upragnionego gościa.

Od samego rana panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki.

Przedszkolaki przywitały Mikołaja wierszem i piosenką, za co zostały obdarowane wspaniałymi upominkami. Każdy przedszkolak z przekonaniem odpowiadał Mikołajowi, że był bardzo grzeczny lub obiecywał poprawę przez następny rok.

Podczas spotkania na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok! (M. Górnisiewicz)

Poprawiony: czwartek, 09 grudnia 2021 07:12