Europejski Dzień Języków Obcych - 27.09.2021

Dnia  27 września świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie wzięli udział w lekcjach, w których ćwiczyli angielskie nazwy krajów europejskich oraz wymieniali powody, dlaczego warto uczyć się języków obcych. Odbyły się również 2 konkursy w ramach obchodów tego dnia. Pierwszy konkurs sprawdzał znajomość krajów europejskich. Piotr Bik z klasy VIII i Filip Pogoda z klasy IV okazali się być najlepszymi w tej dziedzinie. W ramach drugiego konkursu uczniowie klas IV-VI przygotowywali plakaty promujące naukę języków obcych. Każdy uczestnik został nagrodzony. Dzień ten pozwolił nam uświadomić sobie, że w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest konieczna.(I.Helowicz).

Poprawiony: wtorek, 05 października 2021 18:33