Święta Bożego Narodzenia - 22.12.2020

W tym roku niestety nie mogliśmy się spotkać razem w szkole, żeby wspólnie kolędować i składać sobie życzenia, dlatego w klasach zostały przeprowadzone lekcje świąteczne. Uczniowie obejrzeli prezentację na temat znanych i mniej znanych zwyczajów świątecznych, a także rozmawialiśmy o tym w jaki sposób spędzają święta w domach. Opowiadaliśmy również o tym co najbardziej podoba nam się w świętach. Oczywiście słuchaliśmy i śpiewaliśmy wspólnie kolędy i pastorałki. Uczniowie przygotowywali wspaniałe kartki świąteczne na lekcjach plastyki, a na lekcjach języka polskiego pisali piękne życzenia. Uczniowie również mieli okazję nauczyć się składać życzenia w języku angielskim i niemieckim. Klasy VIII i V wysłały swoje życzenia do partnerów z projektów eTwinning. Klasy III i IV z p.Małgorzatą Mika-Kupiec wysłały listy do Mikołaja na Biegun Północny. Okres przedświąteczny upłynął nam w bardzo miłej atmosferze.

Samorząd Uczniowski składa wszystkim serdeczne życzenia z okazji Bożego Narodzenia.(I.Helowicz).

Poprawiony: czwartek, 21 stycznia 2021 17:47