Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie plastycznym naszych przedszkolaków. W Pogwizdowie Nowym został rozstrzygnięty XVII Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa". Temat przewodni w tej edycji to „Rok w lesie – zima”. Na konkurs zostało przesłanych 350 prac  w trzech kategoriach wiekowych. Jury składające się z  pani Krystyny Gnat - dyrektor Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym oraz pana Mieczysława Struzika przedstawiciela PZŁ - eksperta z Komisji Kultury, Tradycji i Promocji Łowiectwa Okręgowej Rady Łowieckiej w Rzeszowie wyłoniło  78 laureatów. Zwycięzcami konkursu z naszego przedszkola zostali: Sonia Rusin, Kasia Szewc i Alan Ozimek. Serdecznie gratulujemy i życzymy ciekawych pomysłów w kolejnych konkursach. (D. Pryga)

Poprawiony: czwartek, 03 grudnia 2020 12:38