SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

INFORMACJA

Email Drukuj PDF

 

 

 

W związku z zagrożeniem epidemicznym prosimy Rodziców dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do Przedszkola w Zespole Szkolno – Przedszkolnym  w  Książnicach  o przesyłanie w dniach od 20.03.2020 r.  do 02.04.2020 r. drogą e-mailową dokumentu  „Potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola,” dostępnego na stronie naszej szkoły w zakładce „Dokumenty”.

Lista dzieci zakwalifikowanych jest wywieszona na drzwiach wejściowych budynku  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Książnicach.

Za utrudnienia przepraszamy!

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 06 kwietnia 2020 07:53