Z wizytą w kinie 3D Cinema i nie tylko - 14.02.2020

14 lutego 2020r. uczniowie klas młodszych wraz z opiekunami p. B.Borzęcką, p. A.Chwiej i p. A.Foryt wzięli udział w wycieczce do Mielca. Pierwszym punktem programu było obejrzenie w kinie 3D Cinema bardzo interesującego i wywierającego na dzieciach ogromne wrażenie filmu pt.:„Chłopiec i wilk”. Następnie wszyscy udali się do klubu Calypso Fitness, gdzie pod bacznym okiem instruktorów uczestniczyli w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz „szaleństwie” na trampolinach, które było nie tylko świetną zabawą, ale przede wszystkim wspaniałą okazją, aby zadbać o zdrowie. Ćwiczeniom towarzyszyła odpowiednio dobrana muzyka, miła atmosfera i ogromne zaangażowanie uczniów, którzy wykazali bardzo duże zainteresowanie takim rodzajem aktywności. Po tych „ciężkich” zmaganiach, instruktor klubu przeprowadził z dziećmi krótką pogadankę na temat zdrowego stylu życia. Na zakończenie wszyscy uczniowie zrobili „walentynkowe” zakupy w hipermarkecie E.leclerc i z uśmiechami na twarzach oraz w bardzo dobrych humorach wrócili do szkoły.(B.Borzęcka)

Poprawiony: wtorek, 25 lutego 2020 17:41