Bal karnawałowy - 13.02.2020

13 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serduszkami i papierowymi serpentynami zachęcała do wspaniałej zabawy – najpierw uczniów klas młodszych, a potem uczniów klas starszych. Atmosfera była fantastyczna. Wszyscy znakomicie się bawili przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, kaczuszki, korowody i tańce w parach. Odważni uczniowie mogli uczestniczyć w konkursach i zabawach z nagrodami. Dużo emocji i radości dostarczyła zebranym zabawa „Randka w ciemno”. Miłą niespodzianką dla uczniów klas młodszych był słodki poczęstunek – pyszne gofry i deserki - wykonany przed balem przez trzecioklasistów. Nie zabrakło też smacznej pizzy, którą ufundowała dla wszystkich uczniów naszej szkoły Rada Rodziców. Kiedy czas wspaniałej zabawy dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali salę balową. Wszystkim uczniom i rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie balu i z wielką niecierpliwością czekamy na kolejny. (B.Borzęcka)

Poprawiony: wtorek, 25 lutego 2020 17:42