SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Społeczność szkolna

Samorząd Uczniowski - 2021/2022

Email Drukuj PDF

 

Samorząd Uczniowski

Przewodniczący: Oliwia Kudła

Zastępca: Joanna Piłat

Sekretarz: Emilia Strzępka

Skarbnik: Natalia Kapusta



 


 

Sekcja dekoratorska: Oliwia Kudła, Julia Szewc, Joanna Piłat

Sekcja rozrywkowa: Jakub Stachura, Mateusz Kudła

Sekcja porządkowa: Jakub Stachura, Mateusz Kudła

Sekcja dziennikarska: Oliwia Kudła, Alicja Babula, Emilia Strzępka

Samorządy klasowe

KLASA PRZEWODNICZĄCY Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO SKARBNIK

VIII

Stanisław Cieśla Karol Sienkiel
Piotr Bik

VII

Oliwia Kudła
Julia szewc
Maria Lączak

VI

Nikola Kobos
Weronika Zuzel
Kacper Kocoł

V

Mateusz Kudła
Gabriel Dymek
Szymon Rzegocki

IV

Nadia Łojek Zuzanna Kliś
Emilia Konieczna

III

Franciszek Konieczny
Aleksandra Stachura
Błażej Kudła

II

Matylda Krawczyk
Nikola Mazur
Kamil Barszcz

I

Martyna Topór
Ksawery Ozimek
-

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 października 2021 09:05
 

Rada Rodziców - 2021/2022

Email Drukuj PDF

Rada Rodziców

Przewodnicząca: Bernadeta Kudła

 

Z-ca przewodniczącej: Adelajda Pogoda

 

Sekretarz: Anna Wałek

 

Skarbnik: Magdalena Stachura

 

Członkowie: Beata Kokoszka-Babula, Jerzy Krawczyk, Anna Łojek, Marcelina Franczyk,Monika Konieczny, Ewa Kmieć

 

 

Rady Oddziałowe

0ddział przedszkolny – Maciej Dąbrowski, Ewa Kmieć, Justyna Polak

 

Klasa „0”- Monika Konieczny, Justyna Polak, Wioletta Tylec

 

Klasa I – Wioletta Ozimek, Adelajda Pogoda, Monika Topór

 

Klasa II – Marcelina Franczyk, Jerzy Krawczyk, Sabina Pazdyk

 

Klasa III Monika Konieczny, Bernadeta Kudła, Magdalena Stachura, Anna Wałek,

 

Klasa IV – Anna Łojek, Bożena Ortyl, Marta Twarda-Kliś

 

Klasa V – Beata Kokoszka-Babula, Magdalena Mikrut, Katarzyna Słomba

 

Klasa VI – Magdalena Stachura, Agnieszka Strzępka, Maria Zuzel

 

Klasa VII – Bernadeta Kudła, Magdalena Lączak, Dariusz Konieczny

 

Klasa VIII – Marcelina Franczyk, Magdalena Kapusta, Zofia Szewc

 

 

Poprawiony: niedziela, 03 października 2021 18:19
 

Rada Pedagogiczna - 2021/2022

Email Drukuj PDF

Renata Koba - dyrektor szkoły - nauczyciel języka polskiego w kl. V

Urszula Aleksiej - nauczyciel historii

Bernadeta Borzęcka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęć komputerowych, wychowawczyni kl.II, pedagog, nauczyciel wychowania do życia

w rodzinie

Teresa Burdzy - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni kl. III, nauczyciel terapii pedagogicznej

Agnieszka Bysiek – katecheta w oddziale przedszkolnym i kl.I

Anna Foryt - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni kl.I, logopeda, oligofrenopedagog

Elżbieta Głodzik - nauczyciel matematyki, wychowawczyni kl.IV

Magdalena Górnisiewicz - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Agnieszka Gruszecka – nauczyciel geografii, WOS

Ilona Helowicz –nauczyciel j.angielskiego w kl.V-VIII, j.niemieckiego w kl.VII-VIII, wychowawczyni kl.VI, oligofrenopedagog

Bartłomiej Kowalik – nauczyciel wychowania fizycznego kl.IV-VIII

Bernadeta Łaz– surdopedagog – zajęcia rewalidacyjne

Małgorzata Michoń – nauczyciel biologii, chemii

Małgorzata Mika – Kupiec - nauczyciel j. angielskiego w oddziale przedszkolnym

i w kl. II-V, wychowawczyni kl.V

Aurelia Mroczek – pomoc nauczyciela

Joanna Ozga – nauczyciel j.polskiego w kl.IV, VI-VIII, wych.kl.VII-VIII, bibliotekarz, doradca zawodowy, oligofrenopedagog

Waldemar Ozga - nauczyciel muzyki, plastyki

Dominika Pryga - nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel terapii pedagogicznej

Edyta Rybska –Kozioł – nauczyciel przyrody w kl.IV

Aleksandra Trznadel – nauczyciel fizyki

Natalia Wątorek – nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda

Tomasz Włodarczyk - nauczyciel informatyki, zajęć technicznych

Ks.Marek Zaborowski – katecheta w kl.II-VIII

Poprawiony: poniedziałek, 15 listopada 2021 18:29