SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wydarzenia z życia szkoły - 2021/2022

ZAPROSZENIE

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Książnic, Goleszowa i Bożej Woli na uroczystość otwarcia sali gimnastycznej, która odbędzie się  4 września 2022 r. o godzinie 12.30 w naszej szkole.

Od godz. 15.00 na terenie wokół szkoły dzieci, młodzież oraz dorośli będą mogli bawić się na Festynie Rodzinnym. Wśród atrakcji przewidziano m.in.:            
- gry i zabawy z animatorem,- zmagania sportowe,
- konkursy z nagrodami,
- pokazy akrobatyki,
- występy artystyczne,
- pokaz zajęć zumby,
- pokazy strażackie,
- mobilne planetarium,
- zjeżdżalnie pneumatyczne, malowanie buziek, zaplatanie kolorowych warkoczyków, brokatowe tatuaże, skręcanie balonów,
- mała gastronomia: kiełbaski, frytki, wata cukrowa, popcorn.

 

Organizatorzy


 

Poprawiony: czwartek, 25 sierpnia 2022 07:28
 

Wakacje

Email Drukuj PDF

 

KOCHANE DZIECI, SZANOWNI RODZICE

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

Zachęcamy do zapoznania się z pakietem materiałów edukacyjno-informacyjnych nawiązujących do akcji ,,Bezpieczne wakacje 2022” przygotowanym przez  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.

 

Poprawiony: wtorek, 06 września 2022 15:35
 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 - 24.06.2022

Email Drukuj PDF

24 czerwca 2022 r. w naszej szkole  odbyło się  zakończenie roku szkolnego. Był to dzień podsumowania ciężkiej i wytężonej pracy. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Renata Koba, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Następnie oddała głos uczniom klasy VI i VII, którzy w pięknej części artystycznej pożegnali swoich kolegów i koleżanki z klasy VIII. Uczniowie klasy VIII złożyli podziękowania pani dyrektor,  wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za wysiłek jaki włożyli w ich wychowanie i nauczanie.  Niektórzy z absolwentów nie kryli wzruszenia i uronili niejedną łezkę. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor. W swoim przemówieniu pogratulowała absolwentom wyników w nauce, życzyła sukcesów w dalszej edukacji oraz udanego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego. Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie; dyplomy za stuprocentową frekwencję na zajęciach i nagrody za aktywną pracę na rzecz szkoły.(J.Ozga)

Wśród uczniów wyróżniających się w nauce w roku szkolnym 2021/2022 znaleźli się:

Klasa I Mateusz Konieczny, Martyna Topór, Tymon Znojek, Alan Pogoda, Alan Ozimek, Ksawery Ozimek

Klasa II Matylda Krawczyk, Magdalena Hajec, Kamil Barszcz

Klasa III Karol Wałek, Franciszek Konieczny, Aleksandra Stachura, Błażej Kudła

Klasa IV Zuzanna Kliś, Emilia Konieczna, Emilia HarlaJakub Ortyl, Nadia Łojek, Milena Brykała

Klasa V Alicja Babula, Maciej Kowalik, Weronika Słomba, Marcel Krawczyk, Mateusz Kudła

Klasa VI Emilia Strzępka, Weronika Zuzel

Klasa VII Oliwia Kudła, Kacper Dymek

Klasa VIII Piotr Bik

Nagrody za 100 – procentową frekwencję Natalia Buś – klasa IV, Oliwia Kudła – Klasa VII

Nagroda za aktywną pracę w SU Oliwia Kudła – klasa VII

Nagroda za aktywną pracę na rzecz wolontariatu Oliwia Kudła – klasa VII


Poprawiony: niedziela, 26 czerwca 2022 18:55
 

WYJĄTKOWY UCZEŃ - 22.06.2022

Email Drukuj PDF

22 czerwca 2022 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorzelowie odbyła się uroczysta gala, na którą przybyli najzdolniejsi uczniowie wraz z rodzicami oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół. Na tej uroczystości Wójt Gminy Mielec - Józef Piątek przyznał nagrody Wyjątkowy Uczeń 2021/2022

„Jest to niezwykłe miejsce, wyjątkowi ludzie i wyjątkowy czas. Spotykamy się tutaj z najlepszymi przedstawicielami szkół. Jestem bardzo wdzięczny nauczycielom, dyrektorom, rodzicom, a przede wszystkim uczniom. Zbliża się koniec roku szkolnego, dlatego chciałbym życzyć wszystkim dobrych, udanych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Czy to tej macierzystej, czy w przypadku ósmoklasistów całkiem nowej - zwrócił się do wyróżnionych Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec”

„Szanowni Państwo dziś możemy zobaczyć dwie rzeczy. Radość młodzieży i dumę rodziców. Jest to bardzo piękne i przyjemne uczucie, za które należy pogratulować tak jednym, jak i drugim. Życzę uczniom, aby dane im było stanąć na tej scenie również za rok - dodał Bogdan Cygan, Przewodniczący Rady Gminy”

Tytuł „Wyjątkowy uczeń” otrzymali  uczniowie szkół podstawowych osiągający bardzo wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie oraz Ci, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach gminnych, powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Wśród nich znalazł się uczeń naszej szkoły – Piotr Bik z klasy VIII.

Serdecznie gratulujemy Piotrowi i Jego Rodzicom. Życzymy sukcesów w dalszej edukacji.(J.Ozga)

 

Poprawiony: niedziela, 26 czerwca 2022 17:07
 

BEZPIECZNE WAKACJE

Email Drukuj PDF

Wakacje tuż, tuż, dlatego 21 czerwca podczas zajęć świetlicowych odbyła się prelekcja edukacyjna pedagoga na temat zagrożeń z jakimi mogą się spotkać dzieci w czasie letniego wypoczynku. Celem spotkania było przypomnienie uczniom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, na drodze, w górach, podczas burzy i w czasie upałów.  Pani pedagog przestrzegała uczniów przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk oraz organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach.  Przypomniała zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu, w podróży, omówiła zasady, jak należy zachować się podczas burzy.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji!!!

Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z pakietem materiałów edukacyjno-informacyjnych nawiązujących do akcji ,,Bezpieczne wakacje 2022” przygotowanym przez  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.

 

 

Poprawiony: piątek, 12 sierpnia 2022 05:14
 


Strona 1 z 19