SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Z życia przedszkola 2015/2016

Powiatowy konkurs plastyczny „Dawno temu na dzikim zachodzie” - 19.11.2015

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że Jakub Stachura zdobył nagrodę w powiatowym konkursie plastycznym „DAWNO TEMU NA DZIKIM ZACHODZIE”. Konkurs zorganizowany został przez SOSW im. Św. Jadwigi Królowej oraz „Stowarzyszenie DLA WAS” w ramach VII edycji akcji „CAŁY POWIAT CZYTA Z DZIEĆMI”. Na konkurs wpłynęło 317 prac plastycznych z 26 placówek z terenu powiatu mieleckiego. Komisja konkursowa przyznała 46 nagród w dwóch kategoriach wiekowych. Oceniając prace komisja brała pod uwagę samodzielność wykonania, nawiązanie do tematu oraz estetykę. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. (D.Pryga)

Poprawiony: poniedziałek, 08 lutego 2016 12:33
 

Konkurs „Zatrzymanie jesienią” - 6.11.2015

Email Drukuj PDF

Z wielką radością informujemy o pierwszym sukcesie odniesionym w konkursie plastycznym przez nasze przedszkolaki. Gabryś Dymek zdobył nagrodę, a Emilka Strzępka i Igor Dziuba wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Zatrzymanie jesienią”.  Nagrodzona praca plastyczna Gabrysia miała formę  przestrzenną i przedstawiała dwie żyrafy zrobione z szyszek. Natomiast wyróżnione prace plastyczne miały formę płaską: Emilia z suchych, kolorowych liści wykonała przepiękną panią Jesień, a Igor - także z liści - piękne motylki. Serdecznie gratulujemy młodym artystom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. (D.Pryga)

Poprawiony: poniedziałek, 08 lutego 2016 12:30
 

Pasowanie na przedszkolaka - 30.10.2015

Email Drukuj PDF

Poprawiony: poniedziałek, 02 listopada 2015 13:04 Więcej…
 

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - 21.09.2015

Email Drukuj PDF

20 września to Święto Przedszkolaka. W naszym przedszkolu obchodziliśmy je w poniedziałek, 21 września. W tym dniu dzieci brały udział w konkursach, rozgrywkach sportowych i  zabawach przy muzyce.  Przedszkolaki  tańczyły,  śpiewały pokonując strach i nieśmiałość. Wspólne świętowanie było okazją do dobrej zabawy i do integracji starszaków z maluchami. Z tej okazji składamy najlepsze życzenia wszystkim przedszkolakom: uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc oraz beztroskiego dzieciństwa. (D.Pryga)

Poprawiony: poniedziałek, 08 lutego 2016 12:17 Więcej…
 


Strona 2 z 2