SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pasowanie na przedszkolaka - 24.10.2011

Email Drukuj PDF

Po raz pierwszy w Szkole Podstawowej w Książnicach odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka” dzieci z oddziału przedszkolnego. Uroczystość miała charakter rodzinnego święta, toteż dzieciom, które od tego roku rozpoczęły nowy etap w swoim życiu, towarzyszyli rodzice, rodzeństwo, a nawet babcie. Na tle jesiennej dekoracji uśmiechnięte dzieci wystąpiły z programem artystycznym, podczas którego recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Rodzice oraz zaproszeni goście nagradzali małych artystów gromkimi brawami. Po ślubowaniu pan dyrektor przy pomocy czarodziejskiej różdżki dokonał symbolicznego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy oraz upominki od Rady Rodziców. Po emocjach związanych z występami wszyscy rozpoczęli degustację pysznych ciasteczek przygotowanych przez rodziców.
Grono Pedagogiczne życzy przedszkolakom oraz ich rodzicom samych przyjemnych chwil w murach naszej szkoły. (D.Pryga)

Poprawiony: czwartek, 10 listopada 2011 20:26