Pasowanie na przedszkolaka – 25.10.2018

„Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań, po czym Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego „aktu pasowania". Nie zabrakło życzeń, dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek. (D. Pryga)

Poprawiony: piątek, 26 października 2018 04:14