15 marca uczniowie klasy VI i VII zorganizowali spotkanie pt. „Zdrowy jadłospis”. Uroczystość rozpoczęła się od prezentacji na temat wartości odżywczych kiełków roślin. Następnie dziewczyny z klas starszych przygotowały pyszne kanapki z własnoręcznie zasianymi kiełkami, którymi poczęstowały koleżanki i kolegów, a także nauczycieli. Po zdrowym śniadaniu rozpoczęły się zabawy i gry na temat odchodzącej zimy. Wszyscy doskonale się bawili, a po zakończeniu imprezy zadowoleni i pełni nadziei, że zima niedługo się skończy, wrócili na lekcje. (J. Ozga)





