Opowieści z Lodowej Krainy – 19.02.2018

W poniedziałek 19 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z kl. I - III miały przyjemność obejrzeć musical pt. „Opowieści z Lodowej Krainy” w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego z Krakowa. Ta muzyczna opowieść to autorska inscenizacja oparta na motywach jednego z najpopularniejszych animowanych filmów ostatniego okresu – „Krainy Lodu” i oryginalnej adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu”. Musical wprowadził dzieci w baśniowy świat księżniczek, rozbójników i zwierząt przemawiających ludzkim głosem. To wzruszające, ale i zabawne widowisko mimo mroźnej scenerii wlało w nasze serca dużo ciepła i radości. Dzieci były zachwycone grą świateł, nagle zmieniającymi się scenami, dekoracjami oraz efektami dźwiękowymi. (D. Pryga)

Poprawiony: czwartek, 22 lutego 2018 20:11