SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Global Volunteer Project goście z Iranu i Hong Kongu w naszej szkole

Email Drukuj PDF

W dniach 8.05 – 28.05 2017 roku  w Zespole Szkół w Woli Mieleckiej przebywali gościnnie studenci z Iranu oraz Hong Kongu w ramach międzynarodowego projektu AIESEC Global Volunteer Project pt. „Understand”! Dzięki współpracy nauczycieli języka angielskiego pani S.Tomas i P.Prokopiuk studenci przybyli również do naszej szkoły i prowadzili ciekawe zajęcia w języku angielskim.

Zajęcia były prowadzone przez Alice Li studentkę z Hong Kongu oraz Mohammada Rasti z Iranu. Celem projektu jest zachęcenie uczniów do nauki języka angielskiego, wzbudzenie zainteresowania obcą kulturą oraz szerzenie tolerancji. Poprzez zabawę, prezentacje i gry językowe uczniowie poznali kulturę Chin i Iranu. Ponadto sprawdzili się w praktycznej znajomości języka angielskiego, mieli szansę, by przełamać barierę językową oraz poznać wiele ciekawostek o tak zróżnicowanych kulturowo dla nas krajach. Uczniowie z entuzjazmem zadawali pytania naszym gościom, grali razem w piłkę nożną oraz robili pamiątkowe zdjęcia.