„Rozśpiewane Przedszkolaki” – 16.05.2017

VI Gminny Konkurs Muzyczny „ Rozśpiewane Przedszkolaki” odbył się 16 maja 2017 roku. Celem konkursu było rozwijanie wśród dzieci zamiłowania do piosenki, rozwijanie uzdolnień wokalnych i zainteresowań muzycznych, stworzenie dzieciom uzdolnionym okazji do zaprezentowania swoich talentów, promocja nauczycieli wspierających i rozwijających uzdolnienia dzieci oraz integracja przedszkolaków pochodzących z Gminy Mielec. Podczas konkursu dzieci dobrze się bawiły, chociaż nie zabrakło też odrobiny stresu scenicznego, jednak kreacje artystyczne, jakie przygotowały pod okiem nauczycieli budziły podziw. Komisja konkursowa w składzie: pani Alicja Piechota i pan Mariusz Sosiński podkreśliła wysoki poziom występów. Na zakończenie jury i pani dyrektor Renata Koba wręczyli małym artystom nagrody oraz podziękowali nauczycielom za wspaniałe przygotowanie przedszkolaków do popisów wokalnych. Podziękowania składamy również sponsorowi konkursu muzycznego Wójtowi Gminy Mielec panu Józefowi Piątkowi.(D.Pryga)