"Spełniamy marzenia z SKO" - 7.06.2016

W maju uczniowie klas I-III wykonali prace plastyczne na konkurs zorganizowany przez PKO Bank Polski II oddz. w Mielcu - „Spełniamy marzenia z SKO”.

Pani Dyrektor Grażyna Smaczna spotkała się już kolejny raz z uczniami naszej szkoły, aby nagrodzić autorów najładniejszych prac. (Można je podziwiać w budynku banku.) Otrzymali oni nagrody ufundowane przez bank. Prezentami obdarowani zostali również uczniowie kl.VI, którzy kończą już w naszej szkole przygodę z SKO. Podczas spotkania w świecie Szkolnych Kas Oszczędności powitaliśmy czworo nowych, najmłodszych członków. Pani Dyrektor wręczyła im pakiety powitalne przygotowane przez bank. SKO-wicze pozowali z  Dyrektor Grażyną Smaczną i opiekunką SKO w naszej szkole p.Anną Foryt do wspólnego zdjęcia. Na zakończenie miłego spotkania Dyrektor złożyła uczniom życzenia z okazji minionego Dnia Dziecka i „słodko” się z nimi pożegnała życząc udanych wakacji. Zachęciła również -pokazując zalety - do oszczędzania w SKO wszystkich uczniów. (A.Foryt)

Poprawiony: poniedziałek, 19 września 2016 21:06