Pierwszy dzień wiosny

21 marca przedszkolaki pożegnały zimę i powitały wiosnę. Z tej okazji przygotowały wspólnie z naszymi paniami kucharkami zdrowe i bardzo smaczne, wiosenne kanapki. Następnie wzięły udział w wiosennym balu, w czasie którego witały nadchodzącą wiosnę, a żegnały odchodzącą zimę. Potem witały wiosnę wspólnie  z uczniami z klas I – VI. W  konkursie „ Mam talent” prezentowały swoje zdolności recytatorskie: Maciuś Kowalik recytował wiersz pt. „Drzewo”, Weronisia Słomba wiersz pt. „Krasnoludek”, Emilka Strzępka wiersz pt. „ Zajączek”, a Weronisia Zuzel wiersz pt. „Flaga”. Mali artyści dostali gromkie brawa i słodką niespodziankę. Ostatnim punktem wiosennego programu był  marsz w wiosennym korowodzie razem z zimową panną Marzanną. Wśród dzieci tego dnia panowała radosna atmosfera, było gwarno kolorowo i wesoło. Składamy serdeczne podziękowania Panu Mariuszowi Dymkowi za przygotowanie „ Marzanny – zimowej panny”. (D.Pryga)

Poprawiony: środa, 30 marca 2016 12:09