SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkurs „Zatrzymanie jesienią” - 6.11.2015

Email Drukuj PDF

Z wielką radością informujemy o pierwszym sukcesie odniesionym w konkursie plastycznym przez nasze przedszkolaki. Gabryś Dymek zdobył nagrodę, a Emilka Strzępka i Igor Dziuba wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Zatrzymanie jesienią”.  Nagrodzona praca plastyczna Gabrysia miała formę  przestrzenną i przedstawiała dwie żyrafy zrobione z szyszek. Natomiast wyróżnione prace plastyczne miały formę płaską: Emilia z suchych, kolorowych liści wykonała przepiękną panią Jesień, a Igor - także z liści - piękne motylki. Serdecznie gratulujemy młodym artystom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. (D.Pryga)

Poprawiony: poniedziałek, 08 lutego 2016 12:30