Spotkanie z pracownikiem Banku PKO - 29.10.2015

Spotkanie uczniów naszej szkoły z panią Grażyną Smaczną - Dyrektorem Banku PKO BP w Mielcu odbyło się pod hasłem „Co to jest oszczędzanie i na czym ono polega?” Zorganizowane zostało ono przez p. A.Foryt – opiekunkę SKO w naszej szkole. Uczniowie dowiedzieli się o pracy instytucji, jaką jest bank oraz poszerzyli swoją wiedzę na temat oszczędzania. Trzecioklasiści przygotowali dla Gościa zestaw pytań oraz wyrecytowali wiersze zachęcające do oszczędzania pieniędzy. Opiekunka przypomniała zasady przystąpienia do SKO. Na spotkaniu pani Dyrektor wręczyła upominki trzynastu członkom naszej szkolnej SKO. Prezentami zostali również obdarowani uczniowie, którzy w szkolnym konkursie plastycznym wykonali „Plakat promujący oszczędzanie”. (A.Foryt)

Poprawiony: poniedziałek, 02 listopada 2015 11:53