Pasowanie na przedszkolaka - 23.10.2014

Pasowanie na przedszkolaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez szkolnych. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i ich rodziców, a także wychowawczyni. Pozwala ono na wytworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i otwartości, stwarza możliwość prezentacji pierwszych umiejętności i wiadomości zdobytych w przedszkolu. Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem pt. „Leśne duszki i grzyby”. W czasie spektaklu wszystkie przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, za co otrzymały gromkie brawa od licznej publiczności. Po teatrzyku  dzieci, które we wrześniu rozpoczęły edukację przedszkolną złożyły uroczyste ślubowanie, a następnie Pan Dyrektor dokonał uroczystego „Aktu pasowania”. Uroczystość zakończono wręczeniem dzieciom dyplomów i  pamiątkowych upominków ufundowanych przez rodziców. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. (D.Pryga)

Poprawiony: niedziela, 14 grudnia 2014 16:05