SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Powitanie wiosny - 21.03.2014

Email Drukuj PDF

21 marca przedszkolaki pożegnały zimę i powitały wiosnę. Z taj okazji przygotowały wspólnie z naszymi paniami kucharkami zdrowe i bardzo smaczne, wiosenne kanapki. Następnie z pełnymi brzuszkami maszerowały w wiosennym korowodzie, żegnając śpiewem odchodzącą zimę pod postacią Marzanny. Śpiew wiosennych piosenek rozsiewał wokół słońce, uśmiech i optymizm. Po spaleniu zimowej kukły dzieci przebrane za bociany witały wiosnę razem z uczniami z klas I - VI . Wśród dzieci panowała radosna atmosfera, było gwarno kolorowo i wesoło. Składamy serdeczne podziękowania Panu Mariuszowi Dymkowi za przygotowanie „ Marzanny – zimowej panny”. (D.Pryga)


Poprawiony: piątek, 12 września 2014 18:34