Egzamin na kartę rowerową, szkolny konkurs BRD - 20.03.2014

Czwartek w naszej szkole związany był z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Uczniowie z klas IV - VI uczestniczyli w egzaminie na kartę rowerową oraz w szkolnym konkursie wiedzy o ruchu drogowym. Uczniów przygotowywał do egzaminu i egzaminował pan Józef Piątek - Pełnomocnik Dyrektora WORD w Tarnobrzegu ds. współpracy z samorządami i OSK. Wszyscy uczniowie zdali pozytywnie egzamin i otrzymali bezpieczne koszulki i odblaski.

Dyrektor szkoły składa serdeczne podziękowania panu Lucjuszowi Nadbereżnemu Dyrektorowi WORD w Tarnobrzegu oraz panu Józefowi Piątkowi za propagowanie w naszej szkole bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przeszkolenie i przeprowadzenie egzaminu dla chętnych do zdobycia karty rowerowej oraz za kolorowe, bezpieczne upominki dla naszych uczniów.

Poprawiony: poniedziałek, 24 marca 2014 15:31