SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wieczór andrzejkowy w przedszkolu.

Email Drukuj PDF

Andrzejki to wieczór wróżb. Wtedy to dziewczynki i chłopcy chcą poznać swoją przyszłość. Zwyczaj wróżenia w wieczór andrzejkowy znany jest od bardzo dawna. Pamiętajmy jednak, że wróżba to zabawa i nie należy traktować jej poważnie, chociaż czasem może się spełnić…
Wieczór andrzejkowy rozpoczęliśmy od wróżb przepowiadających przedszkolakom najbliższą przyszłość. Fantastyczne stroje dzieci prezentowały się znakomicie w czasie wspólnych tańców i pląsów. Na zakończenie spotkania andrzejkowego zaproszono dzieci na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zabawa andrzejkowa zorganizowana w ostatnim tygodniu listopada wywołała u wszystkich uczestników wiele pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. (D.Pryga)

Poprawiony: czwartek, 27 lutego 2014 19:59