Konkurs plastyczny „Twórczość Juliana Tuwima w ilustracjach”

W ostatnich dniach listopada rozstrzygnięty został gminny konkurs plastyczny „Twórczość Juliana Tuwima w ilustracjach” zorganizowany przez SOKiS w Chorzelowie. Komisja artystyczna oceniająca prace artystów wzięła pod uwagę samodzielność wykonania pracy konkursowej, staranność i estetykę oraz zamysł artystyczny ujęty w pracy. Na konkurs wpłynęło ponad 250 prac. Jury konkursowe w składzie -Małgorzata  Zając -Waga oraz Grażyna Aksiuto plastycy Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu  przyznało 45 nagród. Laureatami tego konkursu zostało pięcioro dzieci z naszego przedszkola: Amelia Jabrzyk, Julia Szewc, Stanisław Cieśla, Dominik Książnicki i Karol Sienkiel. Zwycięzców oficjalnie nagrodziła  pani Dorota Kieraś – Jędrychowska w czasie wieczoru poświęconego twórczości Juliana Tuwima.  Serdecznie gratulujemy dzieciom i ich rodzicom.

W etapie szkolnym konkursu plastycznego „Twórczość Juliana Tuwima w ilustracjach” wzięło udział ponad 30 prac. Jury w składzie: Anna Foryt, Dominika Pryga i Alicja Świstro przyznało 10 nagród i 2wyróżnienia. Nagrody w konkursie zdobyło siedmioro dzieci z przedszkola: Kacper Dymek, Natalia Kapusta, Oliwia Kudła, Joanna Piłat, Jakub Stachura, Emilia Strzępka, Maja Wilk. Laureatom gratulujemy i życzymy ciekawych pomysłów w następnych konkursach. (D.Pryga)

Poprawiony: piątek, 21 lutego 2014 14:06