Dzień Babci i Dziadka - 22.01.2014

Młodsi uczniowie naszej szkoły z okazji tak ważnego święta jakim jest Dzień Babci i Dziadka zaprosili na wspólne świętowanie tych, którym zawdzięczają większość rozkoszy dzieciństwa. Po przywitaniu licznie przybyłych gości, wnuki zaprezentowały swój program artystyczny. Recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki. Odśpiewały „Sto lat” i wręczyły własnoręcznie wykonane kwiaty – wyraz wdzięczności za to, że dziadkowie zawsze mają dla nich czas. Na scenie pojawili się też aktorzy, którzy przedstawili wesołą inscenizację pt.:”Czerwony Kapturek”. Wspaniała publiczność podziwiała i oklaskiwała małych artystów. W dalszej części uroczystości mili goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez mamy. Nie obyło się także bez tańców wnucząt z Babciami i Dziadziusiami. Swoją obecnością spotkanie zaszczycili: Wójt Gminy Mielec Kazimierz Gacek, radna Wanda Mika, sołtys Bogdan Cygan, emerytowane nauczycielki naszej szkoły.

Jeszcze raz wszystkim kochanym Babciom i Dziadziom całym sercem składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz by zawsze byli dumni ze swych wnucząt.(A.Foryt)

Poprawiony: czwartek, 23 stycznia 2014 21:37