Wycieczka klas I-III do Mielca - 28.04.2023

28 kwietnia 2023 uczniowie klas I-III udali się na wycieczkę do Mielca. Najpierw odwiedzili Muzeum Historii Regionalnej "Pałacyk Oborskich" w Mielcu gdzie obejrzeli nową, czasową wystawę prezentującą "Mielec w PRL". Ekspozycja podzielona jest na kilka tematycznych kącików: pokój gościnny z dawnych lat, przestrzeń malucha oraz nastolatka, moda i uroda, represje, Stal Mielec, WSK PZL Mielec, Rzeszowiacy oraz szeroko pojęty relaks. Pani przewodnik przygotowała również we wszystkich salach zagadki dla dzieci, które przybliżały im wystawę. Następnie uczniowie udali się do SCK gdzie obejrzeli spektakl Kieleckiego Teatru Lektur „Niesamowita wycieczka”. Aktorzy zabrali widzów na szaloną wycieczkę zwariowanej rodzinki, która dobrze bawi się we własnym gronie sprawiając sobie nawzajem różne figle, psoty i niespodzianki.

Poprawiony: piątek, 12 maja 2023 12:59