Rozśpiewane Przedszkolaki - 15.05.2012

W naszej szkole 15 maja 2012 roku odbył się I Gminny Konkurs Muzyczny „Rozśpiewane Przedszkolaki”. W konkursie wzięło udział 45 małych artystów z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z naszej gminy. Wszystkie dzieci z wielką odwagą i uśmiechem na twarzy prezentowały przygotowane piosenki. Największą radość w oczach młodych talentów można było zobaczyć po wręczeniu im milutkich pluszaków i dyplomów ufundowanych przez Wójta Gminy Mielec.

Występy przedszkolaków oceniała komisja konkursowa w składzie: pani Beata Wrzesień – metodyk wychowania przedszkolnego i pan Mariusz Sosiński – przedstawiciel Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie.

Składamy serdeczne podziękowania paniom, które przygotowały dzieci do występów, a uczestnikom konkursu życzymy kolejnych sukcesów w konkursach, przeglądach i festiwalach muzycznych. (D.Pryga)

Poprawiony: niedziela, 10 czerwca 2012 20:40