PRZEDSZKOLNA WYCIECZKA DO „KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO BRZEZÓVKA”

Dnia 7 czerwca 2022r. nasze Przedszkolaki wybrały się do Kompleksu Turystycznego Brzezóvka.  Ścieżką edukacyjną wędrowaliśmy pod opieką pani przewodnik, która przekazała dzieciom wiele informacji na temat dinozaurów. Przedszkolaki podziwiały olbrzymie dinozaury, które budziły podziw, a nawet respekt. Z  zainteresowaniem dzieci oglądały każdego dinozaura i  wysłuchały ciekawostek na jego temat. Przedszkolaki również wzięły udział w mini konkursie, w którym najbardziej uważni słuchacze otrzymali drobne upominki. Wielką atrakcją był oczywiście plac zabaw, z dmuchańcami, karuzelą, trampolinami, a także park linowy.
Wycieczka dostarczyła wszystkim dzieciaczkom  wielu wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Było wspaniale, w znakomitych humorach wróciliśmy do przedszkola. (M. Górnisiewicz)

Poprawiony: poniedziałek, 20 czerwca 2022 18:41