Akcja charytatywna dla dzieci z Domu Dziecka

Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać i wielkości ducha, by pomagać bezinteresownie.

Po raz kolejny uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły włączyli się do akcji charytatywnej na rzecz wychowanków Domu Dziecka w Skopaniu. Kwietniowa akcja zorganizowana była w ramach Szkolnego i Przedszkolnego Klubu Wolontariatu „Pomocna dłoń”. Wolontariuszką koordynującą przebieg akcji w szkole była Oliwia Kudła. 14 kwietnia zebrane środki czystości zostały przekazane do Domu Dziecka w Skopaniu. Dyrektor placówki serdecznie podziękował w imieniu swoim i wychowanków za okazane wsparcie. Przekazał również świąteczne życzenia dla społeczności naszej szkoły.

Dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom za ogromną wrażliwość, otwarte serce, za bezinteresowną chęć czynienia dobra.

DZIĘKUJEMY! (A.Foryt – opiekun SKW, N.Wątorek – opiekun PKW)

Poprawiony: piątek, 22 kwietnia 2022 13:19