Dzień Rodziny - 21.02.2012

Uczniowie klas I-III zaprosili swoich rodziców na wspólne świętowanie. Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej. Przybyłych gości powitała wychowawczyni klasy II pani Teresa Burdzy zapraszając rodziców do wspólnego spędzenia czasu ze swoimi pociechami. Następnie dzieci odśpiewały „Sto lat” i wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Mamusie obdarowane zostały srebrnymi koralami, a tatusiowie kolorowymi krawatami. Dalsza część imprezy, która odbywała się przy słodkim poczęstunku miała charakter wspólnej zabawy. Dzieci z zamkniętymi oczami rozpoznawały swoich rodziców. Sprawdzaliśmy także, czy znamy się wzajemnie w zabawie „Czy znam swoją mamę, czy znam swoje dziecko”. Tatusiowie mogli pochwalić się sprawnością biorąc udział w konkurencji sportowej. Dużą atrakcją były zabawy przy muzyce i tańce z balonami. Wspólny taniec i pamiątkowa fotografia zakończyły wesołą zabawę. Wszyscy świetnie bawiliśmy się i nie możemy doczekać się kolejnego Dnia Rodziny, który odbędzie się za rok! (A.Foryt)

Poprawiony: niedziela, 25 marca 2012 17:41