Dzień Babci i Dziadka w Goleszowie - 14.01.2012

Grupa uczniów z naszej szkoły gościła w Domu Strażaka w Goleszowie, gdzie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez Koło Gospodyń i Radę Sołecką w Goleszowie. Uroczystość rozpoczął Wójt Gminy Mielec pan Kazimierz Gacek. Z kolei obejrzeliśmy występ zespołu z Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie, który zaprezentował piękny montaż słowno - muzyczny nawiązujący do Świąt Bożego Narodzenia. Następnie nasi uczniowie przedstawili jasełka bożonarodzeniowe. Sądząc po oklaskach występ się podobał. Na koniec panie z Koła Gospodyń zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek. Organizatorzy uroczystości zadbali nie tylko o miłą atmosferę podczas imprezy, ale nawet o to byśmy bezpiecznie wrócili do domów, za co im serdecznie dziękujemy. (T.Burdzy)

Poprawiony: niedziela, 15 stycznia 2012 13:27